Aktuality
Banner - GIVT - Podpořte nás běžným nákupem na internetu

AUTOMOBIL PRO PODPORU RODINY POMÁHÁ DĚTEM

Středočeský kraj a Nadační fond ŠKODA AUTO opět podpořili poskytování odborných služeb pro rodiny s ohroženými dětmi z okresu Mladá Boleslav.

JAK DOPADLA NAŠE POSLEDNÍ AUKCE?

AUKCE pro LUMA MB 2022, díky laskavým dárcům, z nichž mnozí zaokrouhlili platbu směrem nahoru, přinesla 20494,- Kč.

AUKCE BUDEME NOVĚ POŘÁDAT CELOROČNĚ

Našli jste pod stromečkem nevhodný dárek? Můžete jej věnovat do naší další aukce. 

DÁRCI VĚNOVALI DĚTEM PŘES 300 KRABIC S PŘEKVAPENÍM

Letos se opět z více než 300 dárků pod stromečkem MOHOU RADOVAT I VŠECHNY DĚTI našich klientů z rodin ve finanční tísni. Srdečně děkujeme vám všem, kdo jste se do projektu Krabice od bot zapojili. Speciálně děkujeme úžasným organizátorkám Kristýně Čerychové z Dobrovice a Haně Kuntošové z SDH Borovice.

Luma zve na charitativní aukci

Aukce se koná v rámci povolené veřejné sbírky na Facebooku na stránce Aukce pro LUMA MB. Díky desítkám dárců se aktuálně draží 284 položek pro děti i dospělé. Sortiment je velice pestrý, od hraček a her přes sportovní potřeby, kabelky, šperky, výtvarná díla, knihy, elektroniku, starožitnosti, až po poukázky na služby profesionální a amatérské fotografky.

ROZŠIŘUJEME TÝM – NABÍZÍME PRÁCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (EDIT: POZICE JE OBSAZENA)

1/ Pracovní pozice SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK (hrubá mzda: od 34.000,- Kč). Jedná se o poskytování ambulantních a terénních služeb v okr. MB pro rodiny s ohroženými dětmi, oběti domácího násilí a trestných činů, osoby v krizi ad. Požadujeme ukončené vzdělání dle zákona O sociálních službách (min. VOŠ v oboru), trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost. ŘP sk. B je výhodou.

NEWSLETTER č. 1

Milí příznivci,

myslíte si také, že lidem ve vážné krizi je dobré pomáhat? A chtěli byste nahlédnout do zákulisí pomoci lidem v krizové životní situaci?

Jen za poslední měsíc jsme pracovali s 67 klienty. Z toho s 12 rodinami se 44 ohroženými dětmi, 6 oběťmi domácího násilí a 4 oběťmi trestných činů. Materiálně jsme podpořili 35 lidí vč. dětí ve finanční tísni.

Pojďte pomáhat s námi!

Právě teď:

kontakt

Mapa jak se k nám dostanete…

Poradna LUMA

Provozuje: LUMA MB, z. s.

Adresa: Nerudova 691/19, 293 01 Mladá Boleslav 
              (v suterénu budovy)

Telefon: +420 774 607 840

E-mail: luma@luma-mb.cz

FB: @PoradnaLumaMB

 

Podrobnější údaje včetně kontaktních míst naleznete zde.