Aktuality
Banner - GIVT - Podpořte nás běžným nákupem na internetu

„AUKCE pro LUMA MB 2023“ BYLA ZAHÁJENA. DRAŽÍME OD KORUNY AŽ DO 18. ČERVNA 2023. PODPOŘIT ČINNOST LUMY MŮŽETE ÚČASTÍ NEBO DAROVÁNÍM VĚCÍ DO AUKCE.

VÁŽENÍ PŘÍZNIVCI,

SRDEČNĚ VÁS ZVEME K ÚČASTI V NOVÉ AUKCI. VÝTĚŽEK JE URČEN NA ČINNOST LUMA MB, TEDY NA POSKYTOVÁNÍ BEZPLATNÉ ODBORNÉ A MATERIÁLNÍ POMOCI ZEJMÉNA OHROŽENÝM DĚTEM, OBĚTEM DOMÁCÍHO NÁSILÍ A TRESTNÝCH ČINŮ A LIDEM V KRIZI. PRAVIDLA AUKCE NALEZNETE NÍŽE.

SRDEČNĚ VÁM DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE S NÁMI.

Náš projekt na pomoc sociálně vyloučeným osobám byl opět úspěšný. Podpořeno bylo 1315 dospělých a 244 dětí.

Cílem projektu „Komplexní pomoc sociálně vyloučeným osobám na Mladoboleslavsku se zaměřením na ohrožené děti“, podpořeného již podruhé Nadačním fondem Škoda Auto, byla podpora řešení potřeb lidí se sníženým přístupem ke standardním veřejným službám z oblasti školství, zdravotnictví, právní pomoci, bydlení, zaměstnání a sociálních systémů, z důvodu jednoho nebo častěji více druhů sociálních a zdravotních hendikepů. Projekt byl primárně zaměřen na ohrožené děti, na zvyšování rodičovských kompetencí jejich zákonných zástupců, ale i na další rodiny a jednotlivce v krizi.

AUTOMOBIL PRO PODPORU RODINY POMÁHÁ DĚTEM

Středočeský kraj a Nadační fond ŠKODA AUTO opět podpořili poskytování odborných služeb pro rodiny s ohroženými dětmi z okresu Mladá Boleslav.

JAK DOPADLA NAŠE POSLEDNÍ AUKCE?

AUKCE pro LUMA MB 2022, díky laskavým dárcům, z nichž mnozí zaokrouhlili platbu směrem nahoru, přinesla 20494,- Kč.

AUKCE BUDEME NOVĚ POŘÁDAT CELOROČNĚ

Našli jste pod stromečkem nevhodný dárek? Můžete jej věnovat do naší další aukce. 

DÁRCI VĚNOVALI DĚTEM PŘES 300 KRABIC S PŘEKVAPENÍM

Letos se opět z více než 300 dárků pod stromečkem MOHOU RADOVAT I VŠECHNY DĚTI našich klientů z rodin ve finanční tísni. Srdečně děkujeme vám všem, kdo jste se do projektu Krabice od bot zapojili. Speciálně děkujeme úžasným organizátorkám Kristýně Čerychové z Dobrovice a Haně Kuntošové z SDH Borovice.

Luma zve na charitativní aukci

Aukce se koná v rámci povolené veřejné sbírky na Facebooku na stránce Aukce pro LUMA MB. Díky desítkám dárců se aktuálně draží 284 položek pro děti i dospělé. Sortiment je velice pestrý, od hraček a her přes sportovní potřeby, kabelky, šperky, výtvarná díla, knihy, elektroniku, starožitnosti, až po poukázky na služby profesionální a amatérské fotografky.

kontakt

Mapa jak se k nám dostanete…

Poradna LUMA

Provozuje: LUMA MB, z. s.

Adresa: Nerudova 691/19, 293 01 Mladá Boleslav 
              (v suterénu budovy)

Telefon: +420 774 607 840

E-mail: luma@luma-mb.cz

FB: @PoradnaLumaMB

 

Podrobnější údaje včetně kontaktních míst naleznete zde.