Banner - GIVT - Podpořte nás běžným nákupem na internetu

AKTUÁLNÍ NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ - NÁSTUP MOŽNÝ OD 1.4.

Hledáme 1 novou kolegyni či kolegu na pozici sociální pracovník či pracovník v sociálních službách, pro práci v poradně a v terénu na zkrácený (poloviční) úvazek. Podmínkou je trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, výhodou je ŘP sk. B.

Kvalifikační požadavky jsou dány zákonem O sociálních službách. Nástup je možný od 1. dubna 2019 nebo dohodou. Sociální pracovník je absolventem min. VOŠ sociálního zaměření. Pracovník v sociálních službách musí mít ukončené základní vzdělání a do 18 měs. od nástupu musí mít ukončen kurz pracovníka v sociálních službách (kurz nehradíme). 

Nabízíme smysluplnou práci (pomoc rodinám a jednotlivcům v těžkých životních situacích) v malém a příjemném kolektivu, pružnou pracovní dobu (lze docházet např. jen 2-3x týdně), odborné vzdělávání, supervizi, při polovičním úvazku mzdu 14.000,- pro sociálního pracovníka a 12.000,- pro pracovníka v sociálních službách, smlouvu na dobu určitou do konce roku s možností prodloužení. Vhodné i pro osoby se zdr. postižením, studenty VŠ, rodiče na rodičovské dovolené, zdatné důchodce.

Více informací získáte na tel. 774 607 840. 

Nabídky s životopisem a motivačním dopisem zasílejte e-mailem na luma@luma-mb.cz.

 

kontakt

Mapa jak se k nám dostanete…

Poradna LUMA

Provozuje: LUMA MB, z. s.

Adresa: Nerudova 691/19, 293 01 Mladá Boleslav 
              (v suterénu budovy)

Telefon: +420 774 607 840

E-mail: luma@luma-mb.cz

FB: @PoradnaLumaMB

 

Podrobnější údaje včetně kontaktních míst naleznete zde.