Banner - GIVT - Podpořte nás běžným nákupem na internetu

HLEDÁME POSILY DO NAŠEHO TÝMU – NABÍZÍME PRÁCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Středa, 3. Březen, 2021 - 13:07


1/ Pracovní pozice SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK (hrubá mzda: od 34.000,- Kč). Jedná se o poskytování ambulantních a terénních služeb v okr. MB s rodinami s ohroženými dětmi, oběťmi domácího násilí a trestných činů, osobami v krizi ad. Požadujeme ukončené vzdělání dle zákona O sociálních službách (min. VOŠ v oboru), trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

2/ Pracovní pozice PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (hrubá mzda: od 30.000,- Kč). Jedná se o poskytování ambulantních a terénních služeb v okr. MB s rodinami s ohroženými dětmi, oběťmi domácího násilí a trestných činů, osobami v krizi. Požadujeme min. ukončené základní vzdělání, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost, dobrou znalost ČJ slovem i písmem.

Pro obě pozice nabízíme pestrou práci v malém a skvěle sehraném kolektivu, pouze denní směny v pracovních dnech, pracovní smlouvu na plný úvazek na dobu neurčitou. Popis námi poskytovaných sociálních služeb 1/ Odborné sociální poradenství, 2/ Terénní programy, 3/ Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi najdete na www.luma-mb.cz.

Kontakty: Nabídky s životopisem zasílejte na e-mail luma@luma-mb.cz. Další informace poskytneme na tel. 774 427 557 v době PO–PÁ od 11–17 hod.

 

kontakt

Mapa jak se k nám dostanete…

Poradna LUMA

Provozuje: LUMA MB, z. s.

Adresa: Nerudova 691/19, 293 01 Mladá Boleslav 
              (v suterénu budovy)

Telefon: +420 774 607 840

E-mail: luma@luma-mb.cz

FB: @PoradnaLumaMB

 

Podrobnější údaje včetně kontaktních míst naleznete zde.