„Aukce pro luma mb 2023“ byla zahájena. Dražíme od koruny až do 18. Června 2023. Podpořit činnost Lumy můžete účastí nebo darováním věcí do aukce.

Vážení příznivci,

Srdečně vás zveme k účasti v nové aukci. Výtěžek je určen na činnost luma mb, tedy na poskytování bezplatné odborné a materiální pomoci zejména ohroženým dětem, obětem domácího násilí a trestných činů a lidem v krizi. Pravidla aukce naleznete níže.

Srdečně vám děkujeme, že pomáháte s námi.

PRAVIDLA AUKCE 2023

ZAČÁTEK A KONEC: Aukce se na FB stránce „AUKCE PRO LUMA MB“ spustí 30. 5. a skončí 18. 6. 2023 ve 20:00. Pozdější příhozy budou neplatné. Věci, které se nevydraží, budou použity do další aukce, nebo budou věnovány lidem v nouzi z řad klientů LUMA MB. V průběhu aukce budeme přidávat další věnované věci.

PŘIHAZOVÁNÍ: Vyvolávací cena všech věcí (či souboru věcí na jedné fotce) je 1,- Kč. Minimální příhozy jsou uvedeny v popisku konkrétní dražené věci/souboru věcí. Přihazujte do samostatných komentářů k jednotlivým fotkám přímo ve fotoalbu „AUKCE 2023“. Příhozy, které budou v odpovědi na komentář, nebudou uznány. Vždy uvádějte celkovou výslednou částku po příhozu. POZOR! Zobrazte si, prosím, vždy všechny komentáře, abyste viděli i aktuální nejvyšší příhoz.

INFORMACE PRO VYDRAŽITELE: Po ukončení dražby dostane vítěz zprávu do Messengeru s platebními údaji a na zaplacení bude mít 7 kalendářních dní. Po obdržení první zprávy do Messengeru s platebními údaji nám, prosím, sdělte, zda si věc/i vyzvednete OSOBNĚ, nebo si věc/i přejete zaslat ZÁSILKOVNOU. Osobní odběr bude možný okamžitě po připsání platby na náš účet. Pokud vítěz nebude na zprávu reagovat do 24 hodin, vydražitelem se automaticky stává další vydražitel v pořadí. Vydražené věci si můžete vyzvednout osobně ihned po připsání platby na účet na adrese Poradna LUMA MB, Václavkova 1115, Mladá Boleslav, ve všedních dnech od 7:30 do 17:00. Preferujeme vyzvednutí Vámi vydražených věcí osobně.

Většinu věcí lze též zaslat Zásilkovnou. V případě volby zaslání Zásilkovnou (s rozměry a hmotností dle aktuálních pravidel Zásilkovny), je nutné, abyste si dopravné u Zásilkovny uhradili sami a poté nám zaslali vygenerovaný kód, který nám zašlete společně s Vaším celým jménem na Messenger Aukce pro LUMA MB. Po obdržení kódu zásilku odešleme do 2 pracovních dnů.

V případě nadrozměrných věcí, jako jsou např. jízdní kola, je nutné si věc/i převzít pouze osobně na adrese Poradna LUMA MB, Václavkova 1115, Mladá Boleslav, ve všedních dnech od 7:30 do 17:00. V případě nadrozměrných věcí, které již není možné zaslat Zásilkovnou (vyjma jízdních kol apod.), lze zaslat po domluvě také Českou poštou nebo jiným dopravcem, v tomto případě jsme nuceni účtovat dopravné a balné (zaslání budeme řešit vždy individuálně). Zásilky budeme odesílat po připsání platby na účet do 2 pracovních dnů.

Platby, prosím, zasílejte na transparentní účet LUMA MB, č. ú. 280570402/0300. Do zprávy pro příjemce uveďte vaše facebookové jméno pro identifikaci platby. Pokud neuhradíte platbu do 7 kalendářních dnů od výzvy, bude věc nabídnuta dalšímu dražiteli v pořadí.

KONTAKT: tel. 777 107 951, 777 107 953.

Pořadatelem aukce je LUMA MB, z. s. Aukce je pořádána v rámci povolené veřejné sbírky.

Výtěžek bude použit na činnost organizace.

Přejeme Vám pěkné úlovky. Vaše LUMA MB

Sdílejte tento článek

Další články