Cvičná kuchyň a herna jsou připraveny pro první uživatele

Kuchyň je skvělým místem pro nácvik přípravy zdravých a cenově dostupných jídel a stolování s cílem zvýšit dovednosti zákonných zástupců či pěstounů nezletilých ohrožených dětí z řad našich klientů sociální služby Podpora rodiny (druh služby: Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi). Řada našich klientů neměla možnost naučit se vařit a chtějí to s naší podporou napravit. Moc se na společnou práci těšíme. Do činností zapojíme i děti. Sousední herna je určena nácviku a upevnění potřebných znalostí a dovedností s ohledem na jejich věk a individuální potřeby, pod vedením zkušených pedagožek a sociálních pracovnic. Je však skvělým místem i pro nakojení či přebalení miminek a vhodným prostorem pro individuální konzultace s rodiči, kteří k nám dochází s dětmi.

Cvičná kuchyň a herna jsou součástí naší nové provozovny na adrese Václavkova 1116 v Mladé Boleslavi.

Zajímá vás, proč na našich fotkách nevidíte klienty? Z důvodu diskrétnosti uživatele našich služeb nikdy nefotíme. Chcete se k nám přijít podívat osobně? Již brzy zveřejníme datum dne otevřených dveří pro odbornou i širokou veřejnost.

Chcete pomáhat s námi? Celoročně přijímáme potřeby pro děti a domácnost, například školní a výtvarné potřeby, knihy, kreativní hry a hračky.

Pomáhá každá koruna, proto srdečně vítáme jednorázovou či opakovanou pomoc ve formě příspěvku do naší veřejné sbírky, č. účtu 280570402/0300.

INFORMACE O NAŠICH SLUŽBÁCH A OBJEDNÁNÍ:

tel.: 774 157 084, 777 107 953

WhatsApp: tel.: 605 298 338

e-mail: luma@luma-mb.cz

Podrobné info o našich službách: www.luma-mb.cz

Tento projekt byl realizován s finančním přispěním Středočeského kraje, města Bakov nad Jizerou, města Benátky nad Jizerou, města Mnichovo Hradiště a dalších dárců z řad fyzických a právnických osob. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Sdílejte tento článek

Další články