POMÁHEJTE S NÁMI VÁLEČNÝM UPRCHLÍKŮM NA MLADOBOLESLAVSKU

Pátek, 25. Únor, 2022 – 19:58

Na Ukrajině zuří válka! Lidé utíkají ze svých domovů, nemají dostatečný přístup k pitné vodě, potravinám, elektřině a zdravotní péči. Pomozte s námi zajistit jim jejich základní životní potřeby. Každý z nás může pomoci – jednotlivci i firmy!

 

 • DARUJTE POTRAVINOVÝ BALÍČEK, BALÍČEK HYGIENICKÝCH POTŘEB, PAPÍROVÉ TAŠKY – podrobnější informace viz níže
   
 • DARUJTE DALŠÍ AKTUÁLNĚ POTŘEBNÉ VĚCI PRO DĚTI A DOSPĚLÉ
   
 • PŘISPĚJTE NA NÁŠ SBÍRKOVÝ ÚČET  280570402/0300
   
 • POMOZTE NÁM S NAŠÍ VEŘEJNOU SBÍRKOU prostřednictvím sbírkových listin či pokladniček. Můžete zapojit vaše kamarády nebo kolegy/ně z práce. Více informací na tel. 774 607 840.
   
 • DEJTE NÁM VĚDĚT, JAK NÁM MŮŽETE POMOCI JINAK NEBO POZDĚJI  Poptáváme dobrovolníky pro tlumočení v poradně a na úřadech, bezplatnou dopravu materiální pomoci z potravinové banky nebo od jiných dárců, poskytnutí materiální pomoci dle individuálních potřeb pro děti a dospělé atd. Uvítáme každý nápad. Napište nám na e-mail luma@luma-mb.cz.

 

Doporučené složení potravinového balíčku

– pro dospělého: Luštěniny sterilizované/sušené, rýže, mouky, cukr, trv. mléko, těstoviny, rajčatový protlak, olej řepkový/slunečnicový, konzervy zeleninové a masové, džem, polévky v sáčku/instantní polévky, celozrnné chlebíčky, kukuřičné plátky, čaj černý/ovocný, bujón zeleninový/masový, med…

– pro dítě: mléčná kojenecká výživa 1-5, ovocné přesnídávky pro děti…

 

Doporučené složení hygienického balíčku

– pro dospělého: toaletní mýdlo, tekuté mýdlo, šampon, sprchový gel, zubní kartáček, zubní pasta, prostředek na mytí nádobí, krém na ruce, holicí strojek, gel na holení, papírové kapesníčky, toaletní papír, náplast s polštářkem, univerzální čisticí prostředek, desinfekční prostředek, prací prášek/gel antibakteriální gel na ruce, papírová taška, dále pro ženy dámské hygienické potřeby/menstruační pomůcky.

– pro dítě: dětské jednorázové pleny vel. 1-5, dětský olej, pečující krém, vlhčené ubrousky, dětský šampon

AKTUÁLNĚ POTŘEBUJEME

– pro dospělé:

50 ks potravinových balíčků

50 ks hygienických balíčků

– pro děti:

50 ks potravinových balíčků

50 ks hygienických balíčků

Kontakt pro další informace – tel.: 774 607 840, e-mail: luma@luma-mb.cz

 

letak UK

 

Leták ke stažení zde.

Sdílejte tento článek

Další články