ROZŠIŘUJEME TÝM – NABÍZÍME PRÁCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Pátek, 21. Říjen, 2022 – 09:21

1/ Pracovní pozice SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK (hrubá mzda: od 34.000,- Kč). Jedná se o poskytování ambulantních a terénních služeb v okr. MB pro rodiny s ohroženými dětmi, oběti domácího násilí a trestných činů, osoby v krizi ad. Požadujeme ukončené vzdělání dle zákona O sociálních službách (min. VOŠ v oboru), trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost. ŘP sk. B je výhodou.

2/ Pracovní pozice PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (hrubá mzda: od 29.000,- Kč). Jedná se o poskytování ambulantních a terénních služeb v okr. MB s rodinami pro rodiny s ohroženými dětmi, oběti domácího násilí a trestných činů, osoby v krizi ad. pod vedením sociálního pracovníka. Požadujeme min. ukončené základní vzdělání, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost, dobrou znalost ČJ slovem i písmem. ŘP sk. B je výhodou.

Pro obě pozice nabízíme pestrou práci v malém a skvěle sehraném kolektivu, pouze denní směny v pracovních dnech, pracovní smlouvu na plný úvazek.

Nástup možný od 1. listopadu 2022.

Více informací o námi poskytovaných službách: www.luma-mb.cz.

Kontakty pro zájemce: Nabídky s motivačním dopisem a životopisem zasílejte na e-mail luma@luma-mb.cz. Další informace poskytneme v pracovních dnech v době 10–17 hod na tel. 774 427 557.

Sdílejte tento článek

Další články