VYHLAŠUJEME NAŠI PRVNÍ AUKCI NA FACEBOOKU (4. 12. – 13. 12. 2020)

Pátek, 27. Listopad, 2020 – 08:59

Rozhodli jsme zorganizovat naši první aukci. Výtěžek bude použit na nezbytné výdaje spojené s poskytováním komplexní pomoci ohroženým dětem z okr. Mladá Boleslav, obětem domácího násilí a trestných činů a rodinám i jednotlivcům v krizi, v období 1. čtvrtletí roku 2021. Toto období je pro nás nejtěžší z celého roku, neboť všechny naše služby poskytujeme klientům v plné míře, avšak čekáme na zaslání první splátky dotací. Příjmy od klientů nemáme, všechny služby poskytujeme bezplatně.

Zapojit se můžete jako dárci a jako dražitelé. Aukci najdete na nově založených FB stránkách „AUKCE pro LUMA MB“.

INFORMACE PRO DÁRCE:

Věnovat můžete takřka cokoli. Může se jednat o nové či použité věci v dobrém stavu do domácnosti, výtvarné dílo (i vlastní výroby), zajímavou knihu, hry a hračky, cokoli použitelného či nějak zajímavého. Pouze zvažte, zda byste sami na místě dražícího o získání věci měli zájem.

Dary je možné předat osobně v Poradně LUMA, Nerudova 691/19, Mladá Boleslav v době 8:30 -17:00 v pracovních dnech nebo na tuto adresu zaslat.

INFORMACE O AUKCI:

Aukce se spustí v pátek 4. 12. 2020 v 17:00 a skončí v neděli 13. 12. 2020 ve 21:00. Příhozy budou brány pouze do tohoto času. Pozdější příhozy budou neplatné. Věci, které se nevydraží, budou použity do další aukce.

Minimální příhoz je 10 Kč.

Facebook Vám zprvu ukáže jen „nejrelevantnější“ komentáře. Avšak v těch nevidíte všechny příhozy. Prosíme, nejprve rozklikněte „všechny komentáře“ a poté přihazujte.

Je pravděpodobné, že i v průběhu aukce budeme přidávat další věnované věci.

Pokud věci od dárců získáme později, budou věnovány do další aukce.

INFORMACE PRO VYDRAŽITELE:

Vydražené věci bude možné odebrat osobně na adrese Poradna LUMA, Nerudova 691/19, Mladá Boleslav nebo je lze zaslat Zásilkovnou. Při volbě zaslání se k vydražené částce se přičte cena dle tarifu Zásilkovny. Prosím, berte na vědomí, že v případě vydražení větších věcí nebo většího počtu věcí bude také dražší platba za zaslání.

Částka včetně ceny za zaslání se bude po výzvě zasílat na transparentní účet LUMA MB, číslo účtu 280570402/0300, v.s.1. Do zprávy pro příjemce uveďte vaše facebookové jméno pro identifikaci platby. Pokud neuhradíte platbu včas, bude nabídnuta dalšímu v pořadí, či dána do další aukce.

Pro další informace nám můžete psát či volat na tel. 774 607 840. Přejeme Vám pěkné úlovky. Vaše LUMA MB

 

aukce luma

FB stránky AUKCE pro LUMA MB zde.

Sdílejte tento článek

Další články