HLEDÁME DOBROVOLNÍKY NA SBÍRKU POTRAVIN

Celostátní akce se koná v sobotu 23. dubna od 8 do 18 hodin. Hledáme dobrovolníky do prodejen Tesco v Havlíčkově ulici a Lidl v Jičínské ulici v Mladé Boleslavi. Věci ze sbírky pomohou potřebným lidem z regionu, např. ohroženým dětem, obětem domácího násilí a trestných činů. Dobrovolníci mohou přijít pomáhat nejlépe na půlden, ale i jen na několik hodin. Lze zapojit i děti s doprovodem.

Číst více »

LUMA NALÉHAVĚ HLEDÁ DOBROVOLNÍKY NA ZÍTŘEJŠÍ SBÍRKU POTRAVIN

Sbírka se uskuteční v době 8–18 hod v Mladé Boleslavi (Tesco Havlíčkova, LIDL Jičínská a PENNY u Fóra). Pomoci můžete i jen na pár hodin. Jedná se o rozdávání letáčků a třídění potravin. Několik dobrovolníků se na poslední chvíli omluvilo, obracíme se proto na širokou veřejnost se žádostí o pomoc.

Číst více »

UPOZORNĚNÍ NA ZMĚNU PROVOZNÍ DOBY

Vážení klienti,
provozní doba naší pobočky v Mnichově Hradišti v Komunitním centru v ul. Mírová 1616 se mění na dobu neurčitou takto:

každý všední čtvrtek od 13 do 16 hodin.

Důvodem je využití těchto prostor pro akce ve prospěch válečných uprchlíků z Ukrajiny.

Denně nás můžete kontaktovat pro objednání se do této pobočky nebo do poboček v Mladé Boleslavi telefonicky v době od 7:30 do 17 hodin na tel. 774427557.

Číst více »

ZAPOJTE SE S NÁMI DO SBÍRKY PRO KACPU MLADÁ BOLESLAV

Již týden dodáváme denně do KACPU Mladá Boleslav materiální pomoc. Díky spolupráci s Potravinovou bankou Praha a TESCO Mladá Boleslav jsme zatím dodali 1 823 kg hygienických potřeb, trvanlivých potravin, pečiva ad. Do sbírky pro tento účel se můžete zapojit jednoduše nákupem v TESCO Mladá Boleslav: darované věci vložíte do klece u pokladen. O dopravu se již postaráme. Děkujeme vám, že pomáháte s námi.

Číst více »